Kontakt oss

E-post: reklame@asko.no
Telefon: 55 10 91 60
Det er ikke enkelt å skille seg ut i mengden, og derfor finnes folk som oss! Kanskje er du nyetablert eller kanskje firmaprofilen din trenger et løft? En solid grafisk profil, god markedsføring med et tydelig budskap, profilering som gjør deg synlig i mengden – det er her du velger om du vil bli sett, og hvordan du vil bli oppfattet.
Og du, for oss er avstand ingen hindring. Våre kunder er fra hele landet, og spesielt mange er knyttet til matbransjen, servicenæring og reiseliv. Ikke nøl med å ta kontakt, vi hjelper deg gjerne!
ASKO reklame Bergen
Besøksadresse:
Magnusvegen 10, 5262 Arnatveit

Postadresse:
Postboks 270, Indre Arna
5888 Bergen
ASKO reklame Larvik
Besøksadresse:
Hegdalveien 87, 3261 Larvik

Postadresse:
Postboks 2111, Stubberød
3255 Larvik

ASKO reklame Bergen

kjersti web
Kjersti Eikeland
Daglig leder & Grafisk designer

55 10 91 64
kjersti.eikeland@asko.no
elin web
Elin Herland
Nestleder & Grafisk designer

55 10 91 65
elin.herland@asko.no
randi web
Randi Mjelde
Grafisk designer

55 10 91 68
randi.mjelde@asko.no
ingrid web
Ingrid Kjelstrup
Grafisk designer og web designer

55 10 91 62
ingrid.kjelstrup@asko.no
marie web
Marie Mathisen Woll
Grafisk designer

55 10 91 67
marie.mathisen@asko.no
sb0b1752
Cecilie Bundgaard Torgersen
Tekstforfatter


ASKO reklame Larvik

trond
Trond Lundberg
Prosjekt-/reklamesjef

33 13 25 66
trond.lundberg@asko.no
hanne
Hanne Rishovd
Grafisk designer

33 13 25 69
hanne.rishovd@asko.no
grete
Grete Jensen
Grafisk designer

33 13 25 68
grete.jensen@asko.no
siri
Siri Mürer Skjønhaug
Grafisk designer

33 13 25 67
siri.skjonhaug@asko.no
ASKO reklame Bergen
Besøksadresse:
Magnusvegen 10, 5262 Arnatveit
Postadresse:
Postboks 270, Indre Arna, 5888 Bergen
facebook hvit sirkel
ASKO reklame Larvik
Besøksadresse:
Hegdalveien 87, 3261 Larvik
Postadresse:
Postboks 2111, Stubberød, 3255 Larvik
Tlf: 55 10 91 60
ng logo
Rettighetshaver til disse sidene er ASKO NORGE AS © 2011. ASKO er et datterselskap av NorgesGruppen ASA.